+371 63923433 Dārza iela 7/1, Bauska Atstāt atsauksmi E-pieraksts
Bauskas slimnīcā mācības uzsākuši topošie ārstu un māsu palīgi

SIA “Bauskas slimnīca” nodrošina iespēju iegūt izglītību tuvāk savai dzīvesvietai!

Kā jau iepriekš ziņots, šā gada martā SIA “Bauskas slimnīca” un Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledža vienojās par sadarbību darba vidē balstītu mācību īstenošanā sākot jau ar nākamo mācību gadu.

Septembra sākumā notika pirmā studējošo tikšanās. Esam gandarīti, ka darba vidē balstītas apmācības Bauskas slimnīcā apgūs teju 30 topošie ārstu palīgi un teju 20 māsu palīgi.

Par izglītības programmām:

  • Īsā cikla profesionālās augstākās izglītības programma ‘Ārstniecība’, kvalifikācija ‘Ārsta palīgs’ nodrošina studentiem profesionālas zināšanas par saslimšanām, traumām un patoloģiskiem stāvokļiem, to diagnostiku un ārstniecību, attīstot spējas patstāvīgi orientēties neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanas situācijās un noteikt prioritātes. Studijas par valsts budžeta līdzekļiem, studiju ilgums 3 gadi.
  • Arodizglītības programma ‘Māszinības’, kvalifikācija ‘Māsas palīgs’ sagatavo veselības aprūpes jomas darbinieku, kurš veic pacienta aprūpi, strādājot komandā māsas vadībā, uzņemoties atbildību par aprūpes procesu atbilstoši savai kompetencei. Mācības par valsts budžeta līdzekļiem, mācību ilgums 1 gads.

Pateicamies RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžai par sadarbību!