+371 63923433 Dārza iela 7/1, Bauska Atstāt atsauksmi E-pieraksts
Kādus pakalpojumus sniedz Bauskas slimnīcas laboratorija?
 
SIA “Bauskas slimnīcas” LABORATORIJAS darba laiks: darba dienās no pl. 06.30 - 16:00.

 

Laboratoriskos pakalpojumus sniedzam visiem pacientiem un klientiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Pacientu pieņemšana un reģistrācija notiek ambulatorās daļas (poliklīnikas)  215.kabinetā.

Valsts apmaksātie pakalpojumi:
  • Pacientiem, kuriem ir parakstīts un apzīmogots norīkojums, ar norādi, ka maksātājs ir Nacionālais Veselības dienests, no ārsta, kam ir līgums ar Nacionālo Veselības dienestu.
  • Apdrošinātiem pacientiem, saskaņā ar apdrošināšanas sabiedrību veselības apdrošināšanas programmām, ar ārsta norīkojumu un apdrošināšanas karti/polisi.
Maksas pakalpojumi:
  • Pacientiem ar ārsta norīkojumu maksas pakalpojumi pēc cenrāža.
  • Pacientiem bez norīkojuma pēc pašu vēlēšanās maksas pakalpojumi pēc cenrāža.
  • Asins paraugu noņemšana, izmantojot slēgto asins ņemšanas sistēmu pēc cenrāža, izņemot grūtnieces un bērnus līdz 18 gadus.

SIA “Bauskas slimnīcas” laboratorija  veic klīniskās ķīmijas, hematoloģijas, imūnohematoloģijas, imunoloģijas un dažādu veidu klīniskos testus, izmantojot starptautiski atzītas metodes un reaģentus, kuri ir oficiāli sertificēti un reģistrēti saskaņā ar spēkā esošo LR likumdošanu.

SIA “Bauskas slimnīcas” laboratorija ir akreditēta. Tas apliecina laboratorijas darba procesu kvalitāti, profesionālo kompetenci un labu servisu, kā arī gatavību nepārtrauktai attīstībai un uzlabojumiem.

Laboratorija pastāvīgi uzlabo tehnoloģijas, ievieš jaunas metodes, iegādājas modernu aparatūru, piedalās starplaboratoriju salīdzinošās kvalitātes kontroles programmās, ka arī veicina personāla apmācību un kvalifikācijas paaugstināšanu, lai uzlabotu un paaugstinātu laboratorijas pakalpojumu kvalitāti.

 

Laboratorijas izmeklējumu cenrādis: https://www.bauskasslimnica.lv/lv/cenas/laboratorijas-izmeklejumi/