+371 63923433 Dārza iela 7/1, Bauska Atstāt atsauksmi E-pieraksts

SIA “Bauskas slimnīca” saņem pateicību nominācijā “Zemessardzes stiprinātājs”

Par sniegto atbalstu Zemessardzei 2023.gadā, stiprinot Latvijas aizsardzības spējas, nominācijā “Zemessardzes stiprinātājs” pateicību saņēmusi SIA “Bauskas slimnīca”. Pateicamies par novērtējumu! Gods kalpot Latvijai!

Lai pateiktos par atbalstu Zemessardzei un sniegto ieguldījumu valsts aizsardzībā aizvadītajā gadā, aizsardzības ministrs Andris Sprūds, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš un Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Kaspars Pudāns Latvijas darba devējiem, uzņēmējiem, uzņēmumiem, pašvaldībām, izglītības iestādēm un citām organizācijām 9. februārī pasniedza Aizsardzības ministrijas Goda rakstus un Pateicības.

Latvijas uzņēmumi un iestādes apbalvošanai tika izvēlētas, izvērtējot zemessargu sniegtās atbildes aptaujas anketās, kā arī Zemessardzes brigāžu un bataljonu komandieru ieteikumus.