+371 63923433 Dārza iela 7/1, Bauska Atstāt atsauksmi E-pieraksts

SIA “Bauskas slimnīca” piedāvā ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus – izmeklējumus, speciālistu konsultācijas, rehabilitācijas pakalpojumus. Konsultācijas sniedz augsta līmeņa speciālisti, kuri rūpējas par savas kvalifikācijas celšanu, profesionalitāti, apgūstot jaunākās iespējas pacientu ārstniecībā.

Lai ambulatori saņemtu konsultācijas pie speciālistiem, veiktu diagnostiskos izmeklējumus vai citus ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus, maksājot tikai pacienta iemaksu, iepriekš nepieciešams vērsties pie ģimenes ārsta. Ārsts izvērtēs Jūsu veselības stāvokli un nepieciešamības gadījumā izsniegs nosūtījumu. Nosūtījumus izsniedz arī ārsti speciālisti. Ir arī tiešās pieejamības speciālisti, pie kuriem nosūtījums nav nepieciešams.

Cenrādis

Reģistratūras darba laiks:

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

7:45-17:00

7:45-17:00

7:45-17:00

7:45-17:00

7:45-16:00

9:00-16:00
(pēc grafika)

 

Tālr. 63923433, 28694552

e-pasts pierakstam/atteikumam: registratura@bauskasslimnica.lv

Ir iespēja pierakstīties elektroniski izmantojot www.eveselibaspunkts.lv/

Iestājies reģistratūras rindā attālināti!

SIA “Bauskas slimnīca” apmeklētājiem ir iespēja iestāties reģistratūras vai laboratorijas rindā arī attālināti – ar viedtālruņa palīdzību, vēl tikai esot ceļā uz poliklīniku. Tādējādi pacienti var maksimāli samazināt savu gaidīšanas laiku rindā.

Lai iestātos rindā attālināti, nepieciešams savā viedtālrunī lejupielādēt aplikāciju Leyline. Tā bez maksas ir pieejama gan PlayMarket, gan Apple store. Paņemt kārtas numuriņu iespējams virtuāli iestāties gan rindā reģistratūrā, gan rindā laboratorijā. Aplikācijā iespējams redzēt gan plānoto laiku, kad pienāks jūsu numura kārta, kā arī lodziņa numurs, pie kura jāvēršas.

 

Apmeklētāju ievērībai!

Apmeklējot veselības aprūpes iestādi, nepieciešams uzrādīt personas apliecinošo dokumentu. Personas apliecinošie dokumenti ir:

  • pase
  • personas apliecība, jeb elektroniskā identifikācijas karte (eID karte)
  • bērniem līdz 15 gadu vecumam - dzimšanas apliecība vai vecāku pase, ja tajā ir reģistrēts bērns.

Bērni līdz 14 gadu vecumam tiek apkalpoti tikai likumiskā pārstāvja (tēva vai mātes) klātbūtnē. Ja ir cita pavadoša persona, tad ir nepieciešama notariāli apstiprināta pilnvara.

Pakalpojumi tiek sniegti TIKAI ar iepriekšējo pierakstu (izņemot rentgens, laboratorija, elektrokardiogrammas)!

 

Piesakoties uz pakalpojumu būs nepieciešams nosaukt:
  • personas kodu,
  • vārdu, uzvārdu,
  • savu tālruņa numuru vai arī citas personas tālruņa numurs kurai var atzvanīt kad pienāks rinda. Atzvanām dažas dienas pirms pakalpojuma,
  • pakalpojumu kuru nepieciešams saņemt,
  • diagnozi no nosūtījuma (diagnoze tiek kodēta ar burtu un vairākiem cipariem, piemēram, M40.1). No diagnozes var būt īsāks gaidīšanas laiks uz pakalpojumu, piemēram, zaļais koridors pacientiem ar aizdomām uz onkoloģiju, sirds un asinsvadu slimības profilakses programma utt.

Uz pakalpojumu jāierodas ne ātrāk ka 30 min. pirms paša pakalpojuma. Lūgums izvērtēt pavadošas personas nepieciešamību!

Bauskas slimnīcas 1.stāva reģistratūrā notiek arī radioloģijas (rentgena un osteodenstometrijas) reģistrācija! 1.stāvā esošajā reģistratūrā tiek nodrošināta visa ambulatorā darba pacientu apkalpošana (reģistrēšana, čeku izsniegšana, u.c.). Laboratorijas reģistratūra atrodas 2.stāvā, analīžu nodošanas vietā.

Piesakies pakalpojumam
Vai piesakies izmantojot eveselibaspunkts.lv